Taloyhtiöt

Kun taloyhtiön porraskäytävän nimitaulut korvataan Yetitabletilla, saavat asukkaat paljon muutakin tietoa kuin nimet. Samaan tauluun voidaan liittää taloyhtiön tiedottaminen, interaktiivinen yhteys isännöitsijään ja huoltoyhtiöön, julkisen liikenteen aikatauluja, lähistön tapahtumia ja paljon muuta.

Näytä alueesi asiantuntijat

Myynti Pohjois-Suomi

Pasi Lantto

Myynti
Rovaniemi
050 372 5202
pasi.lantto@r-office.fi

Kari Kotila

Myynti
Oulu
040 186 7766
kari.kotila@r-office.fi

Mika Juola

Myynti
Oulu
0400 546 966
mika.juola@r-office.fi

Jorma Hartikainen

Myynti
Rovaniemi
040 767 2889
jorma.hartikainen@r-office.fi

Reima Kemppainen

040 045 1813
reima.kemppainen@r-office.fi

Sampo Mäkelä

040 052 4438
sampo.makela@r-office.fi

Tapani Ylimaunu

Myynti
Oulu
044 370 0130
tapani.ylimaunu@r-office.fi

 

Myynti Etelä-Suomi

Mikko Pirinen

Myynti
Uusimaa
040 502 2340
mikko.pirinen@r-office.com

Pekka Marjakangas

Myynti
Uusimaa, Kanta-Häme
040 717 2163
pekka.marjakangas@r-office.fi

Rami Lamminen

Myynti
Länsi-Uusimaa
044 901 6524
rami.lamminen@r-office.com

Pasi Jauhiainen

Myynti
Uusimaa
0400 268 560
pasi.jauhiainen@r-office.fi

Minna Immonen

Myynti
Uusimaa
044 901 6526
minna.immonen@r-office.fi

Petri Pohjola

045 171 9650
petri.pohjola@r-office.fi

Myynti Itä-Suomi

Iiro Ronkainen

Myynti
Mikkeli
040 416 0080
iiro.ronkainen@r-office.fi

Eetu Repo

Myynti
Kuopio
044 787 7007
eetu.repo@r-office.fi

Ari-Pellervo Pirttilä

Myynti
Kuopio
040 487 1547
ari-pellervo.pirttilä@r-office.fi

Salla-Maria Lipponen

Myynti
Kuopio
044 025 1922
salla-maria.lipponen@r-office.fi

Jaakko Miettinen

Myynti
Kuopio
050 562 2056
jaakko.miettinen@r-office.fi

Mikko Sorjonen

Myynti
Mikkeli
045 257 3488
mikko.sorjonen@r-office.fi

Jyri Paasonen

045 257 3488
jyri.paasonen@r-office.fi

Jätä yhteydenottopyyntö

X